Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Manisa Tesisat Deprem Seferberliği!

0 5

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde ülke olarak büyük kayıplar verdik ve üzüntümüz çok büyük. Bu nedenle, biz Manisa Tesisat olarak deprem bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımıza yardım etmek için bir kampanya başlatıyoruz.

Kampanyamız kapsamında, deprem bölgelerine KIZILAY – AFAD – AHBAP derneklerine yardım bağışı yapacak ve dekontunu gelen ekiplere gösterecek her müşterimize doğalgaz, su ve elektrik tesisat işlemlerini ücretsiz yapacağız.

Manisa Tesisat olarak, insan hayatının her zaman önceliğimiz olduğunu unutmayarak, depremzedelerin yanında olmak istiyoruz. Bu kampanya ile birlikte, vatandaşlarımıza destek olmayı ve onların yanında olduğumuzu hissettirmeyi hedefliyor, “Yalnız değilsin, biz varız.” demek istiyoruz.

Bu kampanyamıza destek vermek isteyen herkesin bize ulaşması ve bağışta bulunması yeterlidir. Siz de kampanyamıza katılın, depremzedelerin hayatlarına bir dokunuşta bulunun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99