Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Kombi Basıncı Düşme Sebepleri Neler?

0 31

Kombi basıncı düşme sebepleri çok kaynaklı olmaktadır. Tesisatta meydana gelen ufak su sızıntıları ve kaçakları da kombi de basıncın sürekli olarak düşmesine neden olmaktadır. Aynı zamanda kombi parçalarında meydana gelen hasarlar da basıncın sürekli olarak düşmesine neden olmaktadır. Manometre arızaları ve genleşme tankında meydana gelen hasarlar da basınç düşme sebepleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. İlk olarak kombi servisi çağrılması ve basıncın ne kaynaklı olarak düşmeye başladığı tespit edilmelidir. Ardından tesisat kaynaklı oluşacak sızıntıları nedeniyle kombi de düşme meydana geliyorsa sızıntı önlenmelidir.

Kombi Basıncı Düşmesi ve Manisa Tesisatçısı

Kombi basıncının düşme sebepleri arasında kombi parçalarında oluşan yer yer kaynaklı arızalar da oluşmaktadır. Bütün parçalar arasında basınç düşmesine neden olacak parçalardan biri de tank ve emniyet ventilleridir. Kombi içinde hava tutması durumunda da sürekli olarak basıncı düşmektedir. Bir kombi servisi aranarak konuyla ilgili bilgi verilmeli ve destek alınmalıdır.

Manisa su tesisatçısı alanında uzman ekipmanlar kullanılarak her türlü tesisat sorunlarının çözümünde kullanılmaktadır. Zaman içinde en çok sorun oluşan alanlar arasında tesisat sorunları bulunmaktadır. Manisa ilinde yer alan birçok semt ve ilçeye de hizmet verme konusunda son derece başarılı çalışmalar yapmaktadır. Su tesisatı ve sıhhi tesisat konusunda da Manisa tesisatçısı hafta içi ve sonu olmak üzere haftanın 7 günü hizmet vermeye devam etmektedir. Düzenli bakım ve kontroller basınç düşmesinin nedenlerinin tespiti aşamasında en önemli hususlar arasında yer almaktadır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99