Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Suyunuzda Sorun Olduğunu Gösteren İşaretler

0 37

Güzel ve berrak olmayan bir yudum su almakta tereddüt edebileceğinizi anlıyoruz. Ancak, musluğunuzdan yüksek basınçta çıkan ve havalandırılan su olabilir. Bu bulanıklık, sudaki çökmesi gereken küçük kabarcıkların sonucu olabilir. Bir dahaki sefere bardağı birkaç dakika tezgahın üzerinde bırakın. Hemen temizleniyorsa ve kokmuyorsa, muhtemelen durum budur.

Ancak, kendi kendine gitmeyen bulanıklık sudaki kirleticilerden kaynaklanıyor olabilir. Neyle uğraştığınıza bağlı olarak, standart filtreleme sorunu çözebilir. Bazı durumlarda, bir filtre sistemi veya hatta su arıtma önlemleri gerekli olabilir.

Ayrıca su mavi, bakır veya başka bir renge boyandıysa, kesinlikle test edilmesini istemelisiniz. Sağlığınızı riske atabilecek bakteri veya diğer kirleticilere sahip olabilecek içme suyuna sahip olmak istemezsiniz.

Kokulu Su

Suyunuz çürük yumurta gibi mi kokuyor? Bu, suda hidrojen sülfür gazınız olduğu anlamına gelebilir ve bu pek iştah açıcı değildir. Bu, güvenli olup olmamasının gerçekten önemli olmadığı durumlardan biridir! Bu koku sizi evinizdeki sudan uzaklaştırıyorsa bize bildirin. Sonuçta, çamaşırlarınızı bununla da yıkamak istemeyeceksiniz!

Kötü Tadım Suyu

Tıpkı kötü kokulu su gibi, kesinlikle tadı güzel olmayan su içmek istemezsiniz. Suyun tadının kötü olmasının sayısız nedeni vardır. Evinize su getiren borular bozulabilir. Çözünmüş katıların veya hatta aşırı klorun suya karışmasının bir sonucu olabilir. Neler olduğunun anlaşılması ve gerekli çözümün sağlanması için Manisa Tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99