Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Yaygın Tesisat Sorunları

0 52

Hiçbir şey tıkanmış bir gider veya tuvalet nedeniyle banyoya gidememek kadar can sıkıcı değildir. Sorun olduğunu nasıl anlarsınız? Klozetinizi sifonu çekmeye çalışın ve su birikmeye başlarsa, orada bir sorununuz var demektir!

Nasıl Önlenir: Normalde bu tıkanıklıklar saçtan, belki bir şampuan başlığından, bir oyuncaktan veya suyla çözülmesi zor hatta imkansız olan bir şeyden oluşur. İstenmeyen hiçbir şeyin boşa gitmemesi için çocuklarınızın ne zaman tuvalete gittiğine daima dikkat edin!

Bizi ne zaman aramalısınız: Tıkanıklığı kendiniz kolayca gideremiyorsanız, bunun yerine bizi aramanız en iyisidir. Ayrıca, aynı giderde tekrar tekrar tıkanıklıklar oluyorsa, düzenli kullanımda zamanla borulara zarar verebileceğinden çok fazla kostik gider temizleyici kullanmayı bırakmalısınız. Sıhhi tesisat sorunlarınızı çözebilmemiz ve ileride oluşabilecek tıkanmaları boruya zarar vermeden önlememize yardımcı olabilmemiz için bizi arayın.

Sorun #2 Sızdıran Musluklar ve Borular

Evinizdeki kaçakları tamir etmenin su faturanızda yüzde 10’a varan tasarruf sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Sızdıran bir musluğun damla damla sesini duymak sadece can sıkıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tonlarca para harcamanıza ve litrelerce suyu boşa harcamanıza da neden olabilir! Bu, uzun vadede en pahalı tesisat sorunlarından biridir!

Nasıl Önlenir: Musluklarda düzenli kullanım, muslukların aşınmasına ve ardından sızdırmalarına neden olabilir. Yardımcı olmak için yapabileceğiniz bir şey, muslukları yavaşça açıp kapatmaya çalışmak ve kulplara aşırı baskı yapmaktan kaçınmaktır. Sızdıran bir boruyu önlemek zor olsa da, düzenli kontrolleriniz varsa sorunu erkenden tespit edebilirsiniz. Nem veya küçük damlalar aramaya çalışın. Paslanma veya beyaz kireç görürseniz, potansiyel bir sızıntınız olduğunu bilebilirsiniz.

Bizi ne zaman aramalısınız: Tesisat konusunda deneyiminiz yoksa, bazı boruları değiştirmek veya daha büyük bir sızıntı sorununu gidermek zor olabilir. Sıhhi tesisat sorunlarının çok büyük olduğunu göz önünde tutarak hemen Manisa Tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99