Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Taşan Tuvalete Nasıl Müdahale Edilir?

0 87

Tuvaletiniz taşıyorsa ve bunu nasıl hızlı bir şekilde durduracağınızı öğrenmek istiyorsanız hızlıca yapmanız gereken birkaç yöntem bulunuyor.

Taşan Tuvaleti Kontrol Etmek İçin Kendin Yap Adımları

Profesyonel destek beklerken taşan bir tuvalet sorununu kendi başınıza kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. Sorunu kendi başınıza çözmeyi deneyebileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

  • Suyun tankı yeniden doldurmasını durdurun. Kapağı tuvalet tankınızdan kaldırın ve doldurma vanasının/şamandıranın altını kaldırın.
  • Suyun tuvaleti yeniden doldurmasını önlemek için şamandırayı yukarıda tutun.
  • Tuvalet tabanındaki su kaynağını kapatın.
  • Evinizin ana su kaynağını kapatın.
  • Bazı durumlarda, ana su kaynağını kapatsanız bile tuvalet taşmaya devam eder! Bu, sorunlu bir kanalizasyon sorununun işaretidir. Acil sıhhi tesisat hizmetlerini hemen arayın.

Tuvaletin Taşması Durduğunda Ne Yapılmalıdır?

Tuvaletin taşmasını başarılı bir şekilde durdurduktan sonra, yerde biriken suyu temizlemek için zaman ayırın ve her şeyin temiz ve kuru olduğundan emin olmak için adımlar atın. Profesyonel bir tesisatçı tarafından kontrol edilene kadar tuvaleti tekrar kullanmaya veya sifonu çekmeye çalışmayın. Tuvaleti normal işleyişine döndürmeye çalışmak, başka bir tuvalet taşma olayına ve daha fazla soruna yol açabilir!

Taşan Tuvalete Çözüm Nedir?

Manisa tesisatçı sayesinde taşan tuvalete dönük olarak hızlı çözümler sağlayabilirsiniz. Özellikle profesyonel hizmet kalitesi ile birlikte tuvalet taşması hemen kontrol altına alınacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99