Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Profesyonel Hizmet

0 57

Tuvalet tıkanıklığı, giderlere erimeyen maddelerin atılmasıyla ortaya çıkan bir sorundur. Bununla birlikte boruların çok kıvrımlı olarak döşenmesi de tıkanıklığı artıran bir durumdur. Aynı zamanda gider borularının zaman içerisinde aşınması ve kireçlenmesiyle de boru tıkanıklığı oluşmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığının önüne geçmek için kişilerin yaptığı bazı yöntemler bulunmaktadır. Örneğin pompayla açmak işlemi, tel yardımıyla tıkanıklığı çözmek birer yöntemdir. Tıkanıklığı açmak için bazı kimyasal maddeler de kullanılabilir. Fakat bu yöntemler genel olarak geçicidir. Tıkanıklık sorunu 1-2 gün için çözülebilir fakat geçici yöntemler olmasından dolayı yeniden oluşacaktır. Bu sebeple boruların tamamen temizlenmesi gerekir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri son dönemlerde kırmadan yapılmaya başlanmıştır. Bunu ise özel bir görüntüleme cihazı sayesinde tesisatçılar yapmaktadır. Tıkanıklığı tespit edebilen ve kırmadan işlem görebilen kameralı cihaz sayesinde nerede tıkanıklık olduğu tespit edilir. Aynı zamanda boyutuna da bakılır. Gider hattında herhangi bir teknik sorunun ya da eğimin olup olmadığı da bu cihaz sayesinde tespit edilir. Daha sonra robot cihazın ucuna temizleme için bir aparat takılır. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde tuvalet giderlerinin tıkanıklığı açılır.

Manisa su tesisatçısı da kameralı görüntüleme cihazı sayesinde hiçbir şekilde borunun etrafını hiçbir şekilde kırmadan temizleme işlemini yapar. Aynı zamanda kireç ve yapışan maddeler de cihaz sayesinde bulunur ve temizlenir. Böylece çok uzun süre boyunca yeniden tıkanıklık oluşumu engellenmiş olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99