Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Radyatör Seçiminde Dikkat Edilecekler

0 79

Radyatör seçiminin doğru yapılması ısı yalıtımının daha iyi bir şekilde dışarıya aktarılmasını sağlayacaktır. İleride oluşabilecek garanti ile ilgili pürüzlerin de önüne geçebilmek için kalite standartları yüksek bir seçim yapılmalıdır. Yaşanabilecek herhangi bir pürüz de iletişime geçilebilecek ve teknik olarak servis hizmetinden faydalanmayı sağlayacak bir seçim yapılmalıdır. Radyatör satın alımlarında tercih edilecek malzeme kaliteli bir ısıya erişebilmek için önemlidir. Alurad adı verilen kalorifer peteği alüminyum bir alaşıma sahiptir. Metal yapısı olarak daha incedir. Bu da ısının hatta erişim sağladığı andan itibaren daha çabuk ısınmasına yalıtımı destekleyecek şekilde ani soğuma kapasitesinin var olmasına etki edecektir.

En İyi Radyatör Nasıl Anlaşılır?

Radyatör seçimi yapılırken uzunluğu ve kullanılacak odanın çapı ile orantısı göz önünde bulundurulmalıdır. Radyatör seçimi yapılırken 600 metre uzunluğundaki bir ürün için 2 metre aşılmamalıdır. Eğer aşılırsa ikiye bölünerek kullanılması borunun çapı göz önünde bulundurularak sıcak suyun veriminin arttırılmasını sağlayacaktır. Radyatörün montajlaması yapılırken ısının odanın her tarafına yayabileceği daha çok verim alınabilecek bir mesafe oranlaması yapılmalıdır. Eğer kullanılan ürünlerin arkasında kalıyorsa ev veya iş yerinde tercih edilecek radyatörün uzunluğu arttırılmalıdır.

Manisa su tesisatçısı en doğru ve kaliteli radyatör seçimlerini yapabilmeniz de size destek sağlıyor. Radyatör montajı, bakımı, tamiri ve onarımı konusunda yaşanabilecek herhangi bir problemde uzman ekip elemanları ile istenen bölgeye gelerek kaliteli hizmetimizden faydalanabilmenizi sağlamaktayız. Güvenlik ve yalıtımdaki verim göz önünde bulundurularak petek montajlama işlemi en doğru yere güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunulan hizmet sonrasında çıkabilecek pürüzlere yönelik olarak iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99