Manisa su tesisatçısı Manisa sıhhi su tesisatçı su kaçağı tespiti klozet tamiri tesisat kameralı tıkanıklık açma doğalgaz kalorifer petek temizleme.

Lavabo Bataryası Nasıl Seçilir?

0 75

Lavabo bataryası seçimi sorunsuz bir kullanım elde etmeniz açısından önem taşıyor. Bu bataryalar aç kapa, fotoselli veya klasik olarak temelde üçe ayrılmaktadır. Aç kapa olan modeller tek kumandaya sahiptir. Fotoselli olanlar ise elinizi algılayarak su akışı sağlar. Klasik modeller ise el ile açılıp kapatılan modellerdir.

Doğru batarya seçimi için ise belirli noktalara dikkat etmelisiniz. İlk olarak alacağınız bataryanın kullanım kolaylığı sunacak model olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı şekilde seçeceğiniz bataryanın banyonun dekorasyonunu da tamamlayacak özellikler taşımasına önem vermelisiniz. Bu sayede estetik açıdan banyonuz çok daha güzel görünecektir.

Lavabonun büyüklüğüne uygun olacak model seçmelisiniz. Bu durum kullanımı etkileyeceği için son derece önemlidir. Gereğinden küçük veya büyük model seçmeniz lavaboyu kullanmanız açısından sorun yaratacaktır.

Fotoselli bataryalar genel olarak kafe, lokanta, işyerleri gibi alanlarda tercih edilir. Ancak evlerde de su tasarrufu sağlamak açısından yararlıdır.

Sadece lavabolar için değil banyonun içinde kullanılacak olan batarya seçiminde de bu noktalara dikkat edebilirsiniz. Özellikle banyo için seçim yaparken çocukların ve yaşlıların kolay kullanım elde edeceği modeller arasından seçim yapmalısınız.

Batarya kurulumu için profesyonel destek alabilirsiniz. Manisa su tesisatçısı sayesinde batarya kurulumları sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Bu sayede kısa süreler içerisinde batarya kullanıma hazır hale geldiği gibi aynı zamanda sorunsuz da çalışmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99